МАРКИ ЧАСОВНИЦИ
Луксозен
Оказион

Rolex Oyster Perpetual

лв.23,520.00

Rolex Oyster Perpetual. 31 мм. Стъкло – сапфир кристал. Водоустойчивост – 10 Атм.на 12 вноски по 2077.63 лв.
Код: rlxda 7328892 Категории: , , , Етикет:
X